Adresa pre vrátenie tovaru

INJECTEC

Martin-Wehnertplatz 5,

02763 Zittau

Deutschland

Doručovanie objednávok

Balenie zásielok

Cena poštovného je paušálna a to vo výške 0,- EUR vr. DPH, prípadne ekvivalentu v miestnej mene vr. DPH. Balné, ani iné manipulačné poplatky neúčtujeme. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlášť.

Obaly sú dostatočne dimenzované a vaše vstreky dobre chránené.

Doprava po Slovensku: Dodanie tovaru trvá obvykle 2-3 dni. Všetky zásielky sú poistené. V prípade straty zásielky dopravcom tak obdržíte od nás novú zásielku podľa objednávky v náhradnom dodacom termíne a to bez akéhokoľvek doplatku. Poškodené zásielky je nutné reklamovať u dopravcu pri odovzdaní.

Vrátenie tovaru do 14 dní: Ak si prajete zrušiť vašu objednávku, vyplňte prosím formulár pre odstúpenie od zmluvy a zašlite tovar na našu adresu. Zákonom stanovená 14 denná lehota bola nami predĺžená na 21 dní od dátumu objednania, tak aby každý zákazník stihol vrátiť tovar ktorý z akéhokoľvek dôvodu nepotrebuje.

Upozorňujeme, že vstreky sú označené.

Reklamácia: V prípade reklamácie zašlite tovar na akúkoľvek adresu z nižšie uvedených. Reklamácia bude vybavená do 30 dní a to vrátením peňazí alebo výmenou.

Ak si prajete zrušiť vašu objednávku, vyplňte prosím tento formulár a zašlite ho na našu adresu.

Pre vrátenie tovaru využívajte na maximálne urýchlenie výhradne RETURN MANAGER

V prípade využitia RETURN MANAGERU nie je nutné nižšie uvedený formulár zasielať spolu s tovarom. Balík prosím viditeľne označte číslom objednávky.

Formulár na zrušenie objednávky: Vzor

- Týmto ruším / rušíme objednávku na zakúpenie nasledujúceho tovaru (*) týchto služieb

- Objednané / Dodané

- Meno zákazníka

- Adresa zákazníka

- Podpis zákazníka (platí iba pre papierovú formu)

- Dátum